SG73P1JTTD1180F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1180F
JLCPCB Part #
C4325721
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS