SG73P1JTTD1103D
MFR.Part #
SG73P1JTTD1103D
JLCPCB Part #
C3937078
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS