SG73P1JTTD1102F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1102F
JLCPCB Part #
C4149221
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS