SG73P1JTTD10R5D
MFR.Part #
SG73P1JTTD10R5D
JLCPCB Part #
C4158773
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS