SG73P1JTTD1072D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JTTD1072D
JLCPCB Part #
C3917904
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS