SG73P1JTTD1053F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1053F
JLCPCB Part #
C4305397
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS