SG73P1JTTD1004F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1004F
JLCPCB Part #
C4223523
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS