SG73P1JRTTD913J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD913J
JLCPCB Part #
C6294909
Description
-55℃~+155℃ 333mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS