SG73P1JRTTD8663F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD8663F
JLCPCB Part #
C6678214
Description
-55℃~+155℃ 333mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS