SG73P1JRTTD825G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD825G
JLCPCB Part #
C6482495
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS