SG73P1JRTTD8202D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD8202D
JLCPCB Part #
C5751130
Description
-55℃~+155℃ 333mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS