SG73P1JRTTD755G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JRTTD755G
JLCPCB Part #
C6678206
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS