SG73P1JRTTD7502F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD7502F
JLCPCB Part #
C5893519
Description
-55℃~+155℃ 333mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS