SG73P1JRTTD7321D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD7321D
JLCPCB Part #
C7078986
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS