SG73P1JRTTD683G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD683G
JLCPCB Part #
C7311199
Description
-55℃~+155℃ 333mW 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS