SG73P1JRTTD6800F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JRTTD6800F
JLCPCB Part #
C7311195
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS