SG73P1JRTTD623J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD623J
JLCPCB Part #
C7078937
Description
-55℃~+155℃ 333mW 62kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS