SG73P1JRTTD5762F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JRTTD5762F
JLCPCB Part #
C7311177
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS