SG73P1JRTTD564J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD564J
JLCPCB Part #
C7311175
Description
-55℃~+155℃ 333mW 560kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS