SG73P1JRTTD563G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD563G
JLCPCB Part #
C7311173
Description
-55℃~+155℃ 333mW 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS