SG73P1JRTTD561J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD561J
JLCPCB Part #
C5893496
Description
-55℃~+155℃ 333mW 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS