SG73P1JRTTD5233D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD5233D
JLCPCB Part #
C7360104
Description
-55℃~+155℃ 333mW 523kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS