SG73P1JRTTD513G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD513G
JLCPCB Part #
C7311161
Description
-55℃~+155℃ 333mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS