SG73P1JRTTD473J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JRTTD473J
JLCPCB Part #
C5911412
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS