SG73P1JRTTD472J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD472J
JLCPCB Part #
C5751025
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS