SG73P1JRTTD4702F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD4702F
JLCPCB Part #
C6678160
Description
-55℃~+155℃ 333mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS