SG73P1JRTTD4422F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD4422F
JLCPCB Part #
C5911404
Description
-55℃~+155℃ 333mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS