SG73P1JRTTD4421F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD4421F
JLCPCB Part #
C6294860
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS