SG73P1JRTTD4420F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD4420F
JLCPCB Part #
C7076665
Description
-55℃~+155℃ 333mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS