SG73P1JRTTD43R0F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD43R0F
JLCPCB Part #
C5893476
Description
-55℃~+155℃ 333mW 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS