SG73P1JRTTD41R2F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD41R2F
JLCPCB Part #
C7076660
Description
-55℃~+155℃ 333mW 41.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS