SG73P1JRTTD3R9J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3R9J
JLCPCB Part #
C7311139
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS