SG73P1JRTTD394G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD394G
JLCPCB Part #
C6294856
Description
-55℃~+155℃ 333mW 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS