SG73P1JRTTD392G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD392G
JLCPCB Part #
C7076654
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS