SG73P1JRTTD3900D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3900D
JLCPCB Part #
C7076652
Description
-55℃~+155℃ 333mW 390Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS