SG73P1JRTTD3833F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3833F
JLCPCB Part #
C7076650
Description
-55℃~+155℃ 333mW 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS