SG73P1JRTTD3830F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3830F
JLCPCB Part #
C6482395
Description
-55℃~+155℃ 333mW 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS