SG73P1JRTTD36R0F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD36R0F
JLCPCB Part #
C6294852
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS