SG73P1JRTTD360G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JRTTD360G
JLCPCB Part #
C7311134
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS