SG73P1JRTTD3600D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3600D
JLCPCB Part #
C7076640
Description
-55℃~+155℃ 333mW 360Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS