SG73P1JRTTD3570D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3570D
JLCPCB Part #
C6294846
Description
-55℃~+155℃ 333mW 357Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS