SG73P1JRTTD34R0F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD34R0F
JLCPCB Part #
C7311133
Description
-55℃~+155℃ 333mW 34Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS