SG73P1JRTTD335G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD335G
JLCPCB Part #
C6482371
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS