SG73P1JRTTD332J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD332J
JLCPCB Part #
C6221244
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS