SG73P1JRTTD3242F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3242F
JLCPCB Part #
C5911371
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS