SG73P1JRTTD31R6F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD31R6F
JLCPCB Part #
C7311126
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS