SG73P1JRTTD3160F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3160F
JLCPCB Part #
C7311125
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS