SG73P1JRTTD3090F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3090F
JLCPCB Part #
C6482358
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS