SG73P1JRTTD305J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD305J
JLCPCB Part #
C5893440
Description
-55℃~+155℃ 333mW 3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS