SG73P1JRTTD304J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD304J
JLCPCB Part #
C5893438
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS